Worlds Team Announcements

worldsteams.png
Congratulations Fearless Ladies.JPEG

Fall Practice Times for Fearless: Sunday 3:00-5:00 p.m.; Monday 5:00-7:00 p.m. and Wednesday 5:00-7:00p.m.

The following athletes have been assigned to Fearless for the 2019-2020 season:

  1. Jayden Ashley

  2. Sophia Bain

  3. Kaylee Brown*

  4. Anna Bridges

  5. Olivia Buehler

  6. Katie Capeluto

  7. Mya Davis

  8. Katelyn Eagan*

  9. Summer Edmonsond

  10. Lexi Etters

  11. Phoebe Fridkin

  12. Lexi Hurley-Gray

  13. Gracie Koettker

  14. Kayel Mahanke*

  15. Kennedy Martines

  16. Elora Miles*

  17. Mia Osier

  18. Ava Reber

  19. Talynn Rome

  20. Jillian Shepard*

  21. Chloe Sportsman

  22. Emily Stockton*

  23. Jocelyn Tyree

  24. Cheer Savannah

    *Athletes with an asterisk by their names are also listed on another team so please check all team rosters



Congratulations Fierce 5.JPEG

Fall Practice Times for Fierce Five: Sunday 12:00-2:00 p.m.; Monday & Wednesday 7:00-9:00p.m.

The following athletes have been added to Fierce Five for the 2019-2020 competition season:

  1. Maddie O’Brien

  2. Grace nab

  3. Paige Moffet

  4. Sierra Lewis

  5. Siena Casagrande

  6. Gavin Moeckel

  7. Sarah Gleason

  8. Grace Pine Aryanna Ouellette

  9. Kelsey Dobnikar

  10. Griffen Shurtleff

  11. Avery Brandmeyer

  12. Isabel Brandmeyer

  13. Kylee kelsey

  14. Jayden Fares

  15. Taina Chapman

  16. Makenna Bluitt

  17. Carson Rebeschini

  18. Parker Mathews

  19. Katy Haug

  20. Emily Stockton*

  21. Dani Robinson*

  22. Cheer Savannah*

*Athletes with an asterisk by their names are also listed on another team so please check all team rosters



Summer Practice Schedule Starting June 3rd

Fearless: Monday & Wednesday from 5-7 p.m. in the Arena

Fierce Five: Monday & Wednesday from 7-9 p.m. in the Arena

Fearless & Fierce Five: Thursday tumbling from 1:30-3:00 or 3:00-4:30p.m.



Skills Camp

Fearless: June 17 & June 18 from 2-6 p.m. in the Arena

Fierce 5: June 17 & June 18 from 9-1 p.m. in the Arena



Choreography Camp

Fearless: July 15, 16, 17 from 2-6 p.m.

Fierce Five: July 15, 16, 17 from 9-1 p.m.



Fresh

fresh logo.png

Congratulations to Fresh 2019-2020!

PRACTICE TIMES Starting June 3

Monday and Wednesday 7-9 in the Main Gym

STUNT CAMP(updated time)

June 17 from 5-8 in the Main Gym and June 18 from 6-9 in the Main Gym

CHOREOGRAPHY CAMP

9-12 on July 18, 19, 20 in the Arena

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Fresh team members will be required to take Level 5 Team Tumbling.

Fall practice schedule

Sunday - 12:00noon to 2:00 p.m. (MG); Tuesday - 7:00-9:00 p.m. (MG)

ROSTER

  1. Alexis Ballard

  2. Kaylah Brende

  3. London Brooks

  4. Madeline Epperson

  5. Claire Gottschalk

  6. Italia Haywood

  7. Isabella Hunt

  8. Greyson Inhat

  9. Jade Standen

  10. Naya Narciso

  11. Lucy Pearce

  12. Sydney Porras

  13. Ella Sharpe

  14. Sophia Staebell

  15. Paige Starns

  16. Ashlyn Vegge

  17. Megan Weidt

  18. Ashlyn Weybrew

Fortune

10 fortune.png

Congratulations to Fortune 2019-2020!

Summer Practice Schedule Starting June 3

Tuesday 4:30-6:30 in the Main Gym

Thursday 4:30-6:30 in the Arena

Skills Camp

June 17 and 18 from 10-1 in the Main Gym

Choreography Camp

5-8 on July 18, 19, 20 in the Arena

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Fortune team members will be required to take Level 4 Team Tumbling.

Fall Practice Schedule

Sunday - 7:00-9:00 p.m. (MG); Wednesday - 7:00-9:00 p.m. (MG)

Roster

  1. Alyssa Barker

  2. Brooklyn Brooks

  3. Shaylyn Carr

  4. Nikki Clapp*

  5. Callaway Clifton

  6. Maddie Davidson

  7. Brooke Davis

  8. Lauren Davis

  9. Dylan Dedrickson

  10. Kyra Duarte

  11. Camrynn Egbert

  12. Elisa Garcia-Herrera

  13. Brooke Hatcher

  14. Payton Highbarger

  15. Sydney Holland

  16. Stephanie Kerst

  17. Aaliyah Lindsey

  18. Kylee Louderback

  19. Elora Miles*

  20. Laura Murray

  21. Sophia Rebeschini

  22. Paige Smith

    Athletes with a * by their names are listed on more than one team, so please check all lists!

Finesse

finesse logo.png

Congratulations to Finesse 2019-2020!

SUMMER PRACTICE SCHEDULE Starting June 3

Tuesday 7-9 in the Main Gym

Thursday 7-9 in the Arena

SKills CAMP

June 19 from 4:30-7:30 in the Main Gym

June 20 from 4:30-7:30 in the Arena

CHOREOGRAPHY CAMP

9-12 on July 21, 22, 23 in the Arena

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Finesse team members will be required to take Level 4 Team Tumbling.

fall practice schedule

Sunday - 5:00-7:00 p.m. (A); Thursday - 7:00-9:00 p.m. (A)

Roster

  1. Kaylee Ballard

  2. Morgan Brick

  3. Kate Dawson

  4. Savannah Davis

  5. Sam Dublin

  6. Sydney Epperson

  7. Laney Etters

  8. Kendyl Greenfield

  9. Kennedy Guillaume

  10. Allison Hamilton

  11. Clere Irvin*

  12. Mia Lowry *

  13. Emma Mohr

  14. Melaina Richards

  15. Gavin Sirabella

  16. Raniyah Smith

  17. Kaelin Welsh

  18. Amelia Volante*

  19. Sadie Sykes*

Athletes with a * by their names are listed on more than one team, so please check all lists!

 

Flawless

08 flawless.png

Congratulations to Flawless 2019-2020!

SUMMER PRACTICE SCHEDULE Starting June 3

Tuesday 7:30-9:30 in the Arena

Thursday 7-9 in the Main Gym

SKILLS CAMP (new dates/times)

June 17 from 6-9:00 p.m. in the Main Gym

June 18 from 6-9:00 p.m. in the Main Gym

CHOREOGRAPHY CAMP

5-8 on July 9, 10, 11 in the Arena

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Flawless team members will be required to take Level 3 Team Tumbling.

Fall practice schedule

Sunday - 2:00-4:00 p.m. (A); Tuesday - 7:00-9:00 p.m. (MG)

Roster

  1. Martha Arvanitakis

  2. Lylei Bellemere

  3. Sydney Brown

  4. Ellie Conaway

  5. Taryn Davis

  6. Brookie Edmonsond

  7. Nikki Edmonsond

  8. Emily Etzig

  9. Reilly Forbes

  10. Maya Hayles

  11. Raelynn Johnson

  12. Grace Lohman

  13. Kaitlyn McDonald

  14. Maddie McDonald

  15. Olivia Meyer

  16. Jane Oltjen

  17. Gabriella Sirabella

  18. Allie Taylor

  19. Harleigh Todd

  20. Maddy Tyson

  21. Quincee Ysusi*

*Athletes with an * by their names are listed on more than one team, so please check all lists!

Fiesta

fiesta logo.png

Congratulations to Fiesta 2019-2020!

PRACTICE TIMES Starting June 3

Monday and Wednesday 4:30-6:30 in the Main Gym

STUNT CAMP

4:30-7:30 on June 19 in the Arena

9:00-12:00 on June 20 in the Arena

CHOREOGRAPHY CAMP

9-12 on July 9, 10, 11

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Fiesta team members will be required to take Level 3 Team Tumbling.

Fall practice schedule

Sunday - 2:00-4:00 p.m. (MG); Tuesday - 6:30-8:30 p.m. (A)

ROSTER

  1. Megan Brethauer

  2. Makenzie Dallen

  3. Kamryn Drussel

  4. Brooklyn Fares

  5. Kendel Gill

  6. Clere Irvin*

  7. Mia Lowry*

  8. Addison Mealman

  9. Ava Nash

  10. Isabelle Phommachanh

  11. Caitlin Ramey

  12. Zahara Ray

  13. Emma Schneider

  14. Hadley Smith

  15. Lakynne Smith

  16. Faith Springer

  17. Sadie Sykes*

  18. Brooke Troppito

  19. Amelia Volante*

  20. Quincee Ysusi*

*Athletes with an * by their names are listed on more than one team, so please check all lists!

Force

05 force.png

Congratulations to Force 2019-2020!

SUMMER PRACTICE TIMES Starting June 3

Monday and Wednesday 7-9 in the Main Gym

SKILLS CAMP

June 17 and 18 from 2-5 in the Main Gym

CHOREOGRAPHY CAMP

1:00-4:00 on July 21, 22, 23 in the Arena

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Force team members will be required to take Level 2 Team Tumbling.

Fall practice schedule

Sunday - 12:00-2:00 p.m. (MG); Wednesday - 5:00-7:00 p.m. (MG)

Roster

  1. Victoria Abrahamson

  2. Brooke Andrew

  3. Ella Allison

  4. Lauren Beatty

  5. Emily Cummings

  6. Alaina Donnici

  7. Lettie Featherston

  8. Yasmeena Grindle

  9. Melaina Hesterlee

  10. Kiley Hill

  11. Ella Irwin

  12. Brianna James

  13. Savannah Jenkins

  14. Sujatha Jones

  15. Reese Knox

  16. Addy Masters

  17. Gabrielle McGowan

  18. Chloe Miller

  19. Vinsen Parish

  20. Emily Patton

  21. Caiolinn Peters

  22. Cadence Scott

  23. Kaiya Scott

  24. Laney Smith

  25. Natalie Smith

  26. Rhys Wait

  27. Jayda Wright

Fuel

fuel logo.png

Congratulations to Fuel 2019-2020

SUMMER PRACTICE TIMES

Tuesday 4:30-6:30 in the Arena

Thursday 4:30-6:30 in the Main Gym

SKILLS CAMP

June 19 and 20 from 1:00-4:00 in the Arena

CHOREOGRAPHY CAMP

1:00-4:00 on July 18, 19, 20 in the Arena

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Fuel team members will be required to take Level 2 Team Tumbling.

Fall practice schedule

Tuesday - 4:45-6:45 p.m. (MG); Thursday - 5:00-7:00 p.m. (A)

Roster

  1. Brooke Bates

  2. Brooklyn Bird

  3. Sophia Bolos

  4. Audrey Brooks

  5. Caylee Clough

  6. Kinzi Chain

  7. Maren DeLaTorre

  8. Elise Donnici

  9. Brooklyn Epperson

  10. Hadley Gulledge

  11. Avery Hall

  12. Katie Houts

  13. Nina Kapur

  14. Lexie Kellerman

  15. Kolbie Klein

  16. Kieran Klein

  17. Adalyn Lindgren

  18. Isabela Martinez

  19. Avery Meyer

  20. Gigi Muller

  21. Charlie Murray

  22. Reese Pierpoint

  23. Dahlia Plumb

  24. Ada Smith

  25. Chloe Smith

  26. Oliva Tate

  27. Ryanna Thompson

  28. Kylee Whalen

  29. Macy Williams

Flash

03 flash.png

Congratulations to Flash 2019-2020!

Summer Practice Times Starting June 3

Tuesday and Thursday 5:00-7:00 in the Main Gym

Skills Camp

9:00-12:00 on June 19 and 20 in the Main Gym

Choreography Camp

1:00-5:00 in the Arena on July 9, 10, 11

Team Tumbling:

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Flash team members will be required to take Level 1 Team Tumbling.

fall practice schedule

Monday - 6:30-8:30 p.m. (MG); Thursday - 6:30-8:30 p.m. (MG)

Roster:

  • Mikayla Allen

  • Christina Baumgart

  • Mia Bernabe

  • Grace Bryan

  • Cienna Crabtree

  • Alahnna Davis

  • Hayden Dickstein

  • Evelyn Donnici

  • Shelby Easum

  • Alyssa Emfinger

  • Maci Henderson

  • Olivia Lowry

  • Jenna Myers

  • Delanie Pillatzke

  • Lindsey Schwisow

  • Erynn Sly

  • Isabel Smith

  • Sophia Sola

  • Gianna Sorce

  • Ellen Steer

  • Addison Strumpf

  • ViLyne Wetterer-Rivera

  • Olivia White

Fiercelings

02 fiercelings.png

Congratulations to the 2019-2020 Fiercelings!

SUMMER PRACTICE TIMES Starting June 3

Monday and Wednesday 4:30-6:00 in the Main Gym

SKILLS CAMP

1:00-4:00 on June 20 in the Main Gym

CHOREOGRAPHY CAMP

9:00-12:00 on July 24 and 25 in the Arena

fall practice schedule

Monday - 4:45-6:15 p.m. (MG); Wednesday - 4:45-6:15 p.m. (MG)

Roster

  1. Harper Bellemere

  2. Nariah Hill

  3. Reagan Langston

  4. Kyler Lowry

  5. Ellie Meharry

  6. Alana Pennington

  7. Kaitlyn Scott

  8. Ava Shepherd

  9. Amanda Smith

  10. Aubrey Wilson

  11. Samantha Woodworth

Test SHANNA

Click pages

Go find the one called “team placement”

Click on a post, duplicate

Make sure they have a TAG called team placement 2019

Crop the photo

Take out that link about signing up for emails

Update practice times

Under options, make it a featured post

 

Once they’re all done, let the news one rip

Level 5 May Practice Group 2018

Below is the May Level 5 practice group for the 2018-2019 season. Please keep in mind this is an initial evaluation and there will be movement as necessary throughout the month of May as we form our teams. 

MAY PRACTICES BEGINNING MAY 14 UNTIL MAY 25

MONDAY & WEDNESDAY:  7:00-9:00                   

  • Alvarez, Alaina
  • Bain, Sophia
  • Bluitt, McKenna
  • Brandmeyer, Avery
  • Buehler, Olivia
  • Cannon, Lexie
  • Casagrande, Siena
  • Chapman, Taina
  • Childers, Gabby
  • Clifton, Callaway
  • Davis, Lauren
  • Dajani, Aya
  • Edmonsond, Summer
  • Epperson, Madeline
  • Epperson, Sydney
  • Fares, Jadyn
  • Fridkin, Phoebe  
  • Gleason, Sarah
  • Harris, Tyrell
  • Haug, Katy
  • Hosier, Payton
  • Hulla, Brendan
  • Hurley-Gray, Alexis
  • James, Savannah
  • Keller, Payton
  • Kelsey, Kylee
  • Koettker, Gracie
  • Lewis, Sierra
  • Ludwick, Grace
  • Madel, Jayde
  • Mathews, Parker
  • Maurer, Emily
  • Moffet, Paige
  • Nab, Grace
  • Narciso, Naya
  • Newell, Olivia
  • O'Brien, Maddie
  • Osier, Mia
  • Pine, Grace
  • Porras, Sydney
  • Rassette, Holly
  • Reber, Ava
  • Schroer, Sophia
  • Shurtleff, Griffen
  • Smith, Paige
  • Sportsman, Chloe
  • Standen, Jade
  • Stockton, Emily
  • Summers, Grace
  • Tschippert, Talia
  • Vegge, Ashlyn
  • Ward, Presley

Level 4 May Practice Group 2018

Below is the May Level 4 practice group for the 2018-2019 season. Please keep in mind this is an initial evaluation and there will be movement as necessary throughout the month of May as we form our teams. 

MAY PRACTICES BEGINNING MAY 14 UNTIL MAY 25

     TUESDAY:  7:00-9:00     LEVEL 4

     THURSDAY:  4:45-6:45     LEVEL 4

  • Ballard, Alexis
  • Brinton, Melodee
  • Carr, Shaylyn
  • Clapp, Nikki
  • Cook, Ella
  • Davis, Brooke
  • Davidson, Maddie
  • Dawald, Anna
  • DeCarlo, Addie
  • Dublin, Samantha
  • Garcia-Herrera, Elisa
  • Goscha, Alexis
  • Gottschalk, Claire
  • Hart, Jenna
  • Hatcher, Brooke
  • Highbarger, Payton
  • Hunt, Isabella
  • Illum, Amber
  • Jurczak, Grace
  • Kerst, Stephanie
  • Louderback, Kylee
  • Lowe, Caroline
  • Lowry, Ava
  • Mahanke, Kayel
  • Martines, Kennedy
  • McConnell, Halle
  • Miles, Elora
  • Miller, Ella
  • Rebeschini, Carson
  • Rebeschini, Sophia
  • Rigdon, Paige
  • Robinson, Danylle
  • Rose, Caroline
  • Sirabella, Gavin
  • Skorupan, Madi
  • Townsend, Kaliyah
  • Umbarger, Regan
  • Van Wyngarden, Julie
  • Welsh, Kaelin

Level 3 May Practice Group 2018

Below is the May Level 3 practice group for the 2018-2019 season. Please keep in mind this is an initial evaluation and there will be movement as necessary throughout the month of May as we form our teams. 

MAY PRACTICES BEGINNING MAY 14 UNTIL MAY 25

     TUESDAY:  4:45-6:45     

     THURSDAY: 7:00-9:00     

  • Acosta, Joelle
  • Allison, Ella
  • Andrade, Ella
  • Andrievk, Alyssa
  • Ballard, Kaylee
  • Bellemere, Lylei
  • Bradshaw, Alexis
  • Brick, Morgan
  • Brown, Sydney
  • Bryan, Grace
  • Cobos, Brooke
  • Conaway, Ellie
  • Dallen, Mckenzie
  • Darnaby, Regan
  • Davis, Taryn
  • Davis, Mia
  • Dawson, Kate
  • Dedrickson, Dylan
  • Di Stefano, Gianna
  • Doherty, Cayla
  • Dorrell, Trinity
  • Drussel, Kamryn
  • Duarte, Kyra
  • Edmonsond, Brooke
  • Edmonsond, Nikki
  • Etzig, Emily
  • Fares, Brooklynn
  • Forbes, Reilly
  • Gill, Kendall
  • Ginther, Delaney
  • Goscha, Abigail
  • Haesemeyer, Fatima
  • Harriman, Alexa
  • Hartley, Eiley
  • Hayles, Maya
  • Haywood, Italia
  • Heil, Malea
  • Irvin, Clere
  • Jagels, Alayna
  • Keller, Reese
  • Koettker, Caroline
  • Lang, Madison
  • Lecuru, Olivia
  • Lowry, Mia
  • McDonald, Kaitlyn
  • Mealman, Addison
  • Meyer, Olivia
  • Meyer, Sophia
  • Miller, Finley
  • Mohr, Emma
  • Muller, Sofia
  • Murray, Laura
  • Redmond, Chloe
  • Richards, Melania
  • Schneider, Emma
  • Schutte, Lindsey
  • Sics, Olivija
  • Sirabella, Gabriella
  • Sitzmann, Kate
  • Smith, Lakynne
  • Strathman, Libby
  • Taylor, Pearl
  • Troppito, Brooke
  • Turner, Sophia
  • Tyson, Maddy
  • Umbarger, Regan
  • Volante, Amelia
  • Weidt, Megan
  • Weiss, Lauren

Level 2 May Practice Group 2018

Below is the May Level 2 practice group for the 2018-2019 season. Please keep in mind this is an initial evaluation and there will be movement as necessary throughout the month of May as we form our teams. 

MAY PRACTICES BEGINNING MAY 14 UNTIL MAY 25

     MONDAY & WEDNESDAY:  4:45-6:45

  • Andrew, Brooke
  • Arnold, Olivia
  • Arvanitakas, Martha
  • Bellemere, Harper
  • Bennett, Mersadee
  • Bird, Brooklyn
  • Bolos, Sophia
  • Brooks, Audrey
  • Coffey, Lauren
  • Cummings, Emily
  • De La Torre, Maren
  • Dickerson, Trinity
  • Donnici, Alaina
  • Epperson, Brooklyn
  • Featherston, Lettie
  • Haesemeyer, Hannah
  • Hall, Avery
  • Jones, Sujatha
  • Kellerman, Lexie
  • Kitsmiller, Lauren
  • Kilts, Olivia
  • Lohman, Grace
  • McDonald, Madeline
  • McIntosh, Kaitlyn
  • Meyer, Avery
  • Miller, Chloe
  • Moses, Kelise
  • Munoz, Juliana
  • Parrish, Vinsen
  • Pattison, Colbie
  • Patton, Emily
  • Pierpoint, Reese
  • Plumb, Dahlia
  • Scott, Kaiya
  • Smith, Adalyn
  • Smith, Laney
  • Smith, Eva
  • Springer, Faith
  • Todd, Harleigh
  • Whalen, Kylee
  • Williams, Macy
  • Wright, Jayda
  • Ysusi, Quincee
  •  

Level 1 May Practice Group 2018

Below is the May Level 1 practice group for the 2018-2019 season. Please keep in mind this is an initial evaluation and there will be movement as necessary throughout the month of May as we form our teams.

MAY PRACTICES BEGINNING MAY 14 UNTIL MAY 25

     MONDAY & WEDNESDAY:  4:45-6:45 7 and up

     TUESDAY:  4:30-5:30 6 & UNDER

 

  • Allen, Aubrey
  • Baker, Elizabeth
  • Bernabe, Mia
  • Blankinship, Aisha
  • Boudreau, Zoe
  • Bryan, Grace
  • Clough, Caylee
  • Dickstein, Hayden
  • Easum, Shelby
  • Healy, Gracie
  • Irwin, Ella
  • Jenkins, Savannah
  • Leopardi, Sophia
  • Lindgren, Adalyn
  • Lowry, Olivia  
  • Martinez, Isabela
  • Miller, Kai
  • Miller, Kinley
  • Morgan, Everly
  • Muller, Gigi
  • Munoz, Juliana
  • Murphy, Alexandra
  • Myres, Jenna
  • Newton, Alora
  • Osier, Camry
  • Owen, Jacelyn
  • Owen, Kinley
  • Pennington, Alannah
  • Smith, Isabel
  • Smith, Amanda
  • Sola, Sophia
  • Vanderhoorn, Tori
  • Wait, Rhys
  • Ward, Caiolinn
  • Weaver, Nadia
  • Wetterer Rivera, ViLyne
  • White, Olivia
  • Wilson, Aubrey
  • Woodworth, Samantha

Level 1 May Practice Group

Practice Times:

Ages 6 and under: Tuesday 4:30-6:30

Ages 7-8: Monday 4:30-6:30, Wednesday 4:30-6:30

Ages 9 and up: Tuesday 5:00-7:00, Thursday, 4:30-6:30

  • Harper Bellemere
  • Alexis Brewer
  • Brooklyn Epperson
  • Nicole Foeller
  • Keira Hughes
  • Sequoia Johnson
  • Meredith Johnston
  • Chloe Kelly
  • Sydni Kelly
  • Kia Kimmer
  • Claudia Le
  • Rachel Matthew
  • Lexi Matos
  • Gigi Muller
  • Maya Penrod
  • Arianna Perez
  • Shoniace Pouncil
  • Lindsey Prewitt
  • Gianna Scardino
  • Avery Sloyer
  • Ada Smith
  • Faith Springer
  • Sierra Tesmer
  • Tori Trammell
  • Macy Williams
  • Mia Martinez

Level 2 May Practice Group

Practice Times:

Ages 8 and under: Monday 4:30-6:30, Wednesday 4:30-6:30

Ages 9 and up: Tuesday 5:00-7:00, Thursday, 4:30-6:30

  • Casey Baldauf
  • Kaylee Ballard
  • Mary Beelman
  • Lylei Bellemere
  • Lexi Bevan
  • Morgan Brick
  • Brynn Burwell
  • Anna Comstock
  • Kenzie Dallen
  • Kate Dawson
  • Michaella Day
  • Addison Devine
  • Kamryn Drussel
  • Brooklyn Fares
  • Peyton Fuester
  • Hayli Foland
  • Adrienne Gray
  • Hadley Hahn
  • Eiley Hartley
  • Isabella Hunt
  • Lexie Kellerman
  • Taran Kerst
  • Anna Kratochvil
  • Madison Lang
  • Lexie Logsdon
  • Mia Lowry
  • Brooklyn Masters
  • Kate McIntosh
  • Addison Mealman
  • Sophia Meyer
  • Sofia Muller
  • Kyleen Ness
  • Merideth O’Donnell
  • Maddie Rice
  • Annie Ripkey
  • Gabby Sirabella
  • Gavin Sirabella
  • Marlee Spencer
  • Lauren Taylor
  • Kaelin Welsh
  • Alyssa Williamson
  • Kyleigh Younger
  • Mackenzie Younger
  • Quincee Ysusi
  • Sydney Taylor

Level 3 May Practice Group

Practice Times:

Tuesday 7:00-9:00, Thursday 7:00-9:00

  • Paula McCarthy
  • Fatima Haesemeyer
  • Morgan Claiborne
  • Lauren O’Hare
  • Callaway Clifton
  • Tagen Curtis
  • Regan Darnaby
  • Brionna Harmon
  • Halle McConnell
  • Ava Lowry
  • Lauren Maximovich
  • Emma Mohr
  • Naya Narciso
  • Olivia Newell
  • Jacquelyn Ramirez
  • Sophia Rebeschini
  • Griffen Shurtleff
  • Madi Skorupan
  • Jade Standen
  • Paige Starns
  • Ella Swearingen
  • Avery Seeling
  • Lilly Alexander
  • Addi Blum
  • Melodee Brinton
  • Dru Burton
  • Shaylyn Carr
  • Anna Dawald
  • Addie DeCarlo
  • Cayla Doherty
  • Kyra Duarte
  • Madeline Epperson
  • Sydney Epperson
  • Gabby Findley
  • Elisa Garcia-Herrera
  • Carlie Johansen
  • Cassidy Julian
  • Stephanie Kerst
  • Grace Ludwick
  • Kayel Mahanke
  • Olivia Meyer
  • Taylor Miles
  • Blakely Peavey
  • Ady Ramirez
  • Ava Reber
  • Chloe Redmond
  • Alayna Schiller
  • Alex Skorupan
  • Kylee Louderback
  • Cailey Sommerer
  • Morgan Thieverge
  • Regan Umbarger
  • Lauren Weiss
  • Karley Zimmerman
  • Kadyn Ziegler
  • Kaylee Bain
  • Abigail Goscha
  • Alexis Goscha
  • Mallory Gray
  • Morgan Johnson
  • Payton Highbarger
  • Natalie Mullin
  • Ashley Parmenter
  • Grace Prestley
  • Alexia Raya
  • Carson Rebeschini
  • Danyelle Robinson
  • Avery Roehler
  • Olivia Shurtleff
  • Ashton Stasiak
  • Caroline Lowe
  • Ellie Shartzer
  • Ally Sharp
  • Ashlyn Vegge