Level 3

Flawless

08 flawless.png

Congratulations to Flawless 2019-2020!

SUMMER PRACTICE SCHEDULE Starting June 3

Tuesday 7:30-9:30 in the Arena

Thursday 7-9 in the Main Gym

SKILLS CAMP (new dates/times)

June 17 from 6-9:00 p.m. in the Main Gym

June 18 from 6-9:00 p.m. in the Main Gym

CHOREOGRAPHY CAMP

5-8 on July 9, 10, 11 in the Arena

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Flawless team members will be required to take Level 3 Team Tumbling.

Fall practice schedule

Sunday - 2:00-4:00 p.m. (A); Tuesday - 7:00-9:00 p.m. (MG)

Roster

  1. Martha Arvanitakis

  2. Lylei Bellemere

  3. Sydney Brown

  4. Ellie Conaway

  5. Taryn Davis

  6. Brookie Edmonsond

  7. Nikki Edmonsond

  8. Emily Etzig

  9. Reilly Forbes

  10. Maya Hayles

  11. Raelynn Johnson

  12. Grace Lohman

  13. Kaitlyn McDonald

  14. Maddie McDonald

  15. Olivia Meyer

  16. Jane Oltjen

  17. Gabriella Sirabella

  18. Allie Taylor

  19. Harleigh Todd

  20. Maddy Tyson

  21. Quincee Ysusi*

*Athletes with an * by their names are listed on more than one team, so please check all lists!

Fiesta

fiesta logo.png

Congratulations to Fiesta 2019-2020!

PRACTICE TIMES Starting June 3

Monday and Wednesday 4:30-6:30 in the Main Gym

STUNT CAMP

4:30-7:30 on June 19 in the Arena

9:00-12:00 on June 20 in the Arena

CHOREOGRAPHY CAMP

9-12 on July 9, 10, 11

Team Tumbling

Please click this link to sign up for your Mandatory Team Tumbling. Fiesta team members will be required to take Level 3 Team Tumbling.

Fall practice schedule

Sunday - 2:00-4:00 p.m. (MG); Tuesday - 6:30-8:30 p.m. (A)

ROSTER

  1. Megan Brethauer

  2. Makenzie Dallen

  3. Kamryn Drussel

  4. Brooklyn Fares

  5. Kendel Gill

  6. Clere Irvin*

  7. Mia Lowry*

  8. Addison Mealman

  9. Ava Nash

  10. Isabelle Phommachanh

  11. Caitlin Ramey

  12. Zahara Ray

  13. Emma Schneider

  14. Hadley Smith

  15. Lakynne Smith

  16. Faith Springer

  17. Sadie Sykes*

  18. Brooke Troppito

  19. Amelia Volante*

  20. Quincee Ysusi*

*Athletes with an * by their names are listed on more than one team, so please check all lists!

Level 3 May Practice Group

Practice Times:

Tuesday 7:00-9:00, Thursday 7:00-9:00

  • Paula McCarthy
  • Fatima Haesemeyer
  • Morgan Claiborne
  • Lauren O’Hare
  • Callaway Clifton
  • Tagen Curtis
  • Regan Darnaby
  • Brionna Harmon
  • Halle McConnell
  • Ava Lowry
  • Lauren Maximovich
  • Emma Mohr
  • Naya Narciso
  • Olivia Newell
  • Jacquelyn Ramirez
  • Sophia Rebeschini
  • Griffen Shurtleff
  • Madi Skorupan
  • Jade Standen
  • Paige Starns
  • Ella Swearingen
  • Avery Seeling
  • Lilly Alexander
  • Addi Blum
  • Melodee Brinton
  • Dru Burton
  • Shaylyn Carr
  • Anna Dawald
  • Addie DeCarlo
  • Cayla Doherty
  • Kyra Duarte
  • Madeline Epperson
  • Sydney Epperson
  • Gabby Findley
  • Elisa Garcia-Herrera
  • Carlie Johansen
  • Cassidy Julian
  • Stephanie Kerst
  • Grace Ludwick
  • Kayel Mahanke
  • Olivia Meyer
  • Taylor Miles
  • Blakely Peavey
  • Ady Ramirez
  • Ava Reber
  • Chloe Redmond
  • Alayna Schiller
  • Alex Skorupan
  • Kylee Louderback
  • Cailey Sommerer
  • Morgan Thieverge
  • Regan Umbarger
  • Lauren Weiss
  • Karley Zimmerman
  • Kadyn Ziegler
  • Kaylee Bain
  • Abigail Goscha
  • Alexis Goscha
  • Mallory Gray
  • Morgan Johnson
  • Payton Highbarger
  • Natalie Mullin
  • Ashley Parmenter
  • Grace Prestley
  • Alexia Raya
  • Carson Rebeschini
  • Danyelle Robinson
  • Avery Roehler
  • Olivia Shurtleff
  • Ashton Stasiak
  • Caroline Lowe
  • Ellie Shartzer
  • Ally Sharp
  • Ashlyn Vegge